کشور استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا که در نیمکره ی جنوبی قرار گرفته است، ششمین کشور بزرگ جهان می باشد. این کشور از سال 1901 استقلال خود را بدست آورد. پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا می باشد که در آن مجلس و خانه ی فرماندار قرار گرفته است. استرالیا عضو کشورهای همسود (مشترک المنافع) بوده و دومین کشور با مساحت بالا در این مجموعه می باشد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به استرالیا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بررسی راه های مهاجرت به استرالیا

  • مهاجرت تحصیلی
  • مهاجرت کاری ( از طریق حرفه و تخصص و پیشنهاد شغلی )
  • مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت از راه تحصیل در این کشور

استرالیا پس از انگلستان و آمریکا، استرالیا بیشترین پذیرش دانشجوی بین المللی را دارد. از میان لیست 100 آیتمی دانشگاه های برتر دنیا، بی شک استرالیا با داشتن 7 دانشگاه در این لیست، یکی از بهترین ترین و قابل اعتمادترین گزینه ها برای ادامه تحصیل می باشد. این کشور توانسته است در سیستم رتبه بندی دانشگاه های ملی جهان در 2012، در رتبه ی 8 بالاتر از آلمان هلند و ژاپن، قرار گیرد.

مهاجرت از راه کار در این کشور

کشور استرالیا در قالب های مختلفی اقدام به جذب نیروهای کاری متخصص از مهاجران میکند. قوانین مهاجرتی استرالیا در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است و در حال حاضر مهاجرت کاری به استرالیا برای ایرانیان از طریق سه ویزای 189 ، 190 و 490 امکان پذیر است. ویزای 489 به صورت موقت بوده و قابلیت تبدیل شدن به اقامت دائم را دارد.


مطالب مرتبط

فرم ارسال نظر

درخواست ترجمه با نرخ و تعرفه مصوب و البته تخفیف !

آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته به صورت حضوری و آنلاین برای ترجمه مدارک مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت هستیم.